PROJEKT

3 moderní čtyřpatrové domy v Jablůnce - k prodeji

Bytové domy Jablůnka jsou tři moderní čtyřpatrové domy na velké parcele v obci Jablůnka. V každém domě se nachází 24 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk, a to 8 bytů dispozice 1+kk, 9 bytů dispozice 2+kk, 3 byty dispozice 3+kk a 4 byty dispozice 4+kk.

Byty jsou navrhovány jako dostatečně světlé a prostorné, důraz je kladen i na úložný prostor (šatna nebo vestavné skříně). Většinu bytů je možné stavebně upravit na bezbariérové. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a balkon či lodžie, v přízemí pak terasa se zahrádkou. Byty budou vytápěny podlahovým topením. Nedílnou součástí každého bytu bude samostatné měřidlo spotřeby tepla a teplé vody.

Domy jsou orientovány jižním směrem, každý byt je během dne dostatečně prosluněn. Domy budou dále vybaveny výtahy, součástí společných prostor pak bude kolárna/kočárkárna a úklidová místnost pro potřeby na úklid společných prostor domu. V okolí domů vzniknou nejen dlážděné příjezdové cesty a parkoviště, ale i dětské hřiště či venkovní posilovna. Součástí venkovních úprav bude okolí domů osázeno standardním městským mobiliářem (lavičky, odpadkové koše, pouliční osvětlení, stojany na kola) a zelení (stromy, keře).

Půdorys přízemí Půdorys 2NP až 4NP